رده محصول

ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اضافه کنید: No.21، Gongye 1 خیابان، Weicheng منطقه، Weifang شهر، استان شاندونگ، چین

تماس با ما: جیمز لو

تلفن: + 86-536-2227798

فکس: + 86-536-2227798

اوباش: +8617753629906

پست الکترونیک: diapers@healtheasycare.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پوشک بزرگسال
- Apr 13, 2017 -

پوشک بزرگسالان هستند یک بار استفاده کنید بی اختیاری مقاله، یکی از محصولات مراقبت از بزرگسالان، به طور عمده برای بزرگسالان مبتلا به بی اختیاری استفاده از یک پوشک یکبار مصرف. عملکرد اصلی از پوشک بزرگسالان برای جذب آب، که عمدتا به مقدار کرک خمیر و پلیمر عامل جذب آب بستگی دارد.

پوشک بزرگسالان هستند یک بار استفاده کنید بی اختیاری مقاله، یکی از محصولات مراقبت از بزرگسالان، به طور عمده برای بزرگسالان مبتلا به بی اختیاری استفاده از یک پوشک یکبار مصرف.

بسیاری از محصولات در هنگام خرید ورق مانند، در کوتاه نوع شلوار قرار داده است. استفاده از نوار چسب برای اتصال به یک شورت. ورق چسب در همان زمان این تاثیر را دارند تنظیم اندازه شلوار را در جهت مناسب چربی های مختلف و شکل نازک بدن است.

به طور کلی، ساختار گل و بوته دار به سه لایه از داخل به خارج تقسیم، لایه داخلی نزدیک به پوست و ساخته شده از پارچه نبافته است. لایه میانی است خمیر مات جاذب، که این پلیمر با پلیمر اضافه شده است. لایه بیرونی فیلم های پلاستیکی نفوذ ناپذیر است.

یک جفت: برای مردم

بعدی: نهاشتراک در لیست ایمیل ما
ثبت نام با نام و ایمیل خود را برای دریافت آخرین به روز رسانی، دسترسی منحصر به فرد تبلیغات، برنامه های فروش، فروش قبل از سفارش و بیشتر!
ارتباط با ما
تبدیل به فن ما، ما را و اشتراک در آخرین به روز رسانی و معاملات.
QR Code
کپی رایت © ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
XML