رده محصول

ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اضافه کنید: No.21، Gongye 1 خیابان، Weicheng منطقه، Weifang شهر، استان شاندونگ، چین

تماس با ما: جیمز لو

تلفن: + 86-536-2227798

فکس: + 86-536-2227798

اوباش: +8617753629906

پست الکترونیک: diapers@healtheasycare.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های بزرگسالان پوشک اصلی ویرایشگر
- Apr 13, 2017 -

پوشک سنتی و پوشک، بسیاری از مردم تحت تاثیر نظریه پوشک سنتی، که با پوشک از پوشک خوب: تهویه، رطوبت پسند قوی، برای تولید بثورات پوشک دشوار است. پیشرفت بشر بهتر است در علم و فن آوری منعکس شده است. کارگران کاغذ پوشک هوشمند، نوار بهداشتی، و غیره، یکی از مظاهر مهم علم و فن آوری انسان هستند. این محصولات نه تنها تا حد زیادی تسهیل مدیریت بعضی از چیزها، بلکه یک حفاظت از سلامت پیشرفته تر فراهم می کند.

پوشک فقط پوشک سنتی و در مقایسه با تنفس، البته، این است که پوشک سنتی خوب است، و خیلی بهتر است، زیرا این راه تنها پارچه، هیچ ماده آب است. اما با چنین مقایسه نتایج به قضاوت جوانب مثبت و منفی از دو دور از انصاف است. از آنجا که در استفاده از پوشک های سنتی، مردم معمولا در لایه بیرونی پوشک با یک لایه از چیزهایی آب: کاغذ پلاستیکی کاملا مهر و موم شده. بنابراین، ما باید این لایه است تنفس نه در همه، "نسخه کامل" از پوشک سنتی و پوشک مقایسه، این عادلانه است. (خوب) پوشک با پارچه های غیر بافته شده، پوشش تنها اجازه دهید هوا به بیرون و اجازه نمی دهد مولکول های آب از مواد، به طوری که اگر چه نفوذ می توانید با پارچه خالص نمی شود در مقایسه، اما در مقایسه با "نسخه کامل" از سنتی پوشک بچه، این خیلی بهتر است. با این حال، مردم اغلب نادیده انصاف از این مقابل، منجر به کنار پدیده پوشک سنتی است. با بهبود مستمر از فرایند تولید، پوشک از اولیه ضد نشت، جذب ادرار از یک تابع تک، بهبود هر دو ضد نشت و ضد باکتری جاذب، و افزایش انعطاف پذیری کمر الاستیک، مانع نشت سه بعدی و دیگر توابع.اشتراک در لیست ایمیل ما
ثبت نام با نام و ایمیل خود را برای دریافت آخرین به روز رسانی، دسترسی منحصر به فرد تبلیغات، برنامه های فروش، فروش قبل از سفارش و بیشتر!
ارتباط با ما
تبدیل به فن ما، ما را و اشتراک در آخرین به روز رسانی و معاملات.
QR Code
کپی رایت © ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
XML