رده محصول

ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اضافه کنید: No.21، Gongye 1 خیابان، Weicheng منطقه، Weifang شهر، استان شاندونگ، چین

تماس با ما: جیمز لو

تلفن: + 86-536-2227798

فکس: + 86-536-2227798

اوباش: +8617753629906

پست الکترونیک: diapers@healtheasycare.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کسی که خط میکشد
- Apr 13, 2017 -

بوش بر اشکال و ضعف محصولات مختلف بر اساس، برای کالاهای ثابت، به اطمینان حاصل شود که کالا در روند حمل و نقل نمی حرکت خواهد کرد، در حالی که اثر بافر از اجزای بسته بندی. کوسن به عنوان یک عضو سازی استفاده می شود، و عملکرد اصلی آن است که کاهش یا کاهش تاثیر شوک خارجی در بسته بندی های داخلی است. مواد زیر سازی معمول استفاده می شود EPS، EPE، PE، PP، خمیر قالب گیری، راه راه هیئت مدیره، در محل کف و غیره.

طبقه بندی از بوش است واشر درپوش پایان، یک پد جوشکاری و سرامیک، و مانند آن. مدل ابزار با یک واشر که به یک سوئیچ لمس یک تخته مدار اعمال می شود ارائه شده است. سوئیچ لمسی با یک مونتاژ سوئیچ در سطح بالای آن ارائه شده است. پد شامل مجموعه ای از پایه حفاظت، که بر روی سوئیچ لمسی و داخل پایه تودرتو است که مرتب به ترتیب با یک منطقه اول و یک منطقه دوم از بالا به پایین، فضای منطقه برای اولین بار برای انطباق سوئیچ لمسی تشکیل و فضای منطقه دوم برای انطباق سطح بالای لمسی سوئیچ مونتاژ سوئیچ، و طرح ریزی فشار دادن، در بالای پایه تودرتو ارائه شده و یکپارچه با پایه آستین تشکیل شده، و سوئیچ لمسی را می توان لمس کرد زمانی که طرح با فشار دادن به یک نیروی خارجی قرار می گیرند.

یک جفت: پوشک بزرگسال

بعدی: خارجیاشتراک در لیست ایمیل ما
ثبت نام با نام و ایمیل خود را برای دریافت آخرین به روز رسانی، دسترسی منحصر به فرد تبلیغات، برنامه های فروش، فروش قبل از سفارش و بیشتر!
ارتباط با ما
تبدیل به فن ما، ما را و اشتراک در آخرین به روز رسانی و معاملات.
QR Code
کپی رایت © ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
XML