رده محصول

ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اضافه کنید: No.21، Gongye 1 خیابان، Weicheng منطقه، Weifang شهر، استان شاندونگ، چین

تماس با ما: جیمز لو

تلفن: + 86-536-2227798

فکس: + 86-536-2227798

اوباش: +8617753629906

پست الکترونیک: diapers@healtheasycare.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پوشک بزرگسال تر از آنهایی که BABY TO BE فروخته شده در ژاپن
- Apr 15, 2017 -
3 سال پیش   توسط     که در   کسب و کار

جمعیت پیری سریع ژاپن است که منجر به توسعه یک فرصت جدید کسب و کار محلی - پوشک بزرگسال بازار

دو شرکت کاغذ ژاپنی - DAIO و نیپون کاغذ در حال گسترش امکانات تولید خود را برای آنچه می مودبانه به نام "محصولات بی اختیاری" با توجه به افزایش تقاضا، گزارش مطبوعات محلی است.

بازار پوشک بزرگسال انتظار می رود پیش افتادن از یک پوشک بچه سال 2020، کارشناسان می گویند. بازار پوشک بزرگسالان در حال رشد است که در 6/10 درصد در هر سال، و در حال حاضر در Y140 میلیارد (1.4 میلیارد $) می کشد با غذا به جمعیت، افراد مسن ژاپن از آن است که بالاترین درصد بیش از 65s در جهان، ساخت تا بیش از 20 درصد از جمعیت،   با توجه   به مطبوعات بین المللی است.

پوشک بزرگسالان در ژاپن به فروش 2.5 برابر بیشتر پوشک بچه، و در نتیجه حاشیه سود بالاتری که ایجاد یک کسب و کار جذاب است. پوشک بزرگسالان نیز توسط بیمارستان ها و خانه های سالمندان خریداری شده است.

SCA سوئد، بزرگترین سازنده کالا بهداشت در جهان، به تازگی یک نمونه از پوشک بزرگسال خود را به هر مرد سوئدی بالاتر از 55. ابتکار توسط تماس های تلفنی عصبانی از مردان که شاید کاملا به نیاز این شرکت محصولات روزی آشتی قرار داده شد ارسال می شود.اشتراک در لیست ایمیل ما
ثبت نام با نام و ایمیل خود را برای دریافت آخرین به روز رسانی، دسترسی منحصر به فرد تبلیغات، برنامه های فروش، فروش قبل از سفارش و بیشتر!
ارتباط با ما
تبدیل به فن ما، ما را و اشتراک در آخرین به روز رسانی و معاملات.
QR Code
کپی رایت © ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
XML