رده محصول

ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اضافه کنید: No.21، Gongye 1 خیابان، Weicheng منطقه، Weifang شهر، استان شاندونگ، چین

تماس با ما: جیمز لو

تلفن: + 86-536-2227798

فکس: + 86-536-2227798

اوباش: +8617753629906

پست الکترونیک: diapers@healtheasycare.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا بیشتر بزرگسالان پوشک فروخته شده در ژاپن از پوشک بچه وجود دارد
- Apr 15, 2017 -

مدل های ژاپنی در طول نمایش مد خود را در توکیو پوشیدن آخرین سبک پوشک بزرگسال. این نشان می دهد معرفی مجموعه ای از 170 پوشک بزرگسال و پد کوچکتر با مردان و زنان راه رفتن و قابل توجه مطرح به آهنگ های 1980s پاپ و راک موسیقی انگلیسی و آمریکایی. & # 13؛ & # 10؛ & # 13؛ & # 10؛
مدل های ژاپنی در طول نمایش مد خود را در توکیو پوشیدن آخرین سبک پوشک بزرگسال. این نشان می دهد معرفی مجموعه ای از 170 پوشک بزرگسال و پد کوچکتر با مردان و زنان راه رفتن و قابل توجه مطرح به آهنگ های 1980s پاپ و راک موسیقی انگلیسی و آمریکایی. -

گوش دادن به داستان
بازار

ژاپن در حال حاضر مسلما قدیمی ترین کشور در جهان است. این شبیه چیزی نیست شما می توانید از آن در حالی که راه رفتن در اطراف توکیو، و یا حومه (حداقل، نه در بسیاری از مکان) را ببینید. اما یک راه آسان برای نقطه تغییر وجود دارد. کافیست فقط بر روی تلویزیون را روشن و این احتمال وجود دارد که شما می خواهم چیزی شبیه به صحنه زیر نقطه: خانم تی HREE در یک سن خاص، گشت و گذار و قدم زدن، دست در دست هم، به پایین یک خیابان شهرستان، لباس پوشیدن و در لباس محلی با مداد رنگی. اما یکی از آنها به نظر می رسد به پریشان - در مورد چیزی نگران است.

هیرومی یاماگوچی، یک تحلیلگر با بین المللی Euromonitor، یک شرکت تحقیقاتی بازار جهانی، ترجمه صحنه، توضیح "او بیشتر از دنبال توالت به جای بهره گیری از زمان با دوستان خود است."

در حالی که یک آگهی برای محصولات بی اختیاری برای سالمندان ممکن است مانند یک بزرگ نیست، یک ccording به بانک جهانی،   بیش از یک چهارم جمعیت ژاپن بیش از 65 است . در همان زمان میزان موالید کشور غوطه وری است. این به این معنی سالمندان دارند نوه کمتر برای رسیدن به جیب خود و پول بیشتری برای خرج عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.   اما با توجه به مرکز تحقیقات پیو، در ژاپن پوشک در حال حاضر بیشتر تولید برای بزرگسالان نسبت به نوزادان وجود دارد.

و آن را فقط محصولات بهداشتی نیست. یاماگوچی گفت: "البته تولید کنندگان ژاپنی باید برای مقابله با این تغییرات".   

یاماگوچی گفت: "من این نه تنها [در] مواد غذایی، خرده فروشی، و یا حتی بهداشت دیده ام، آن را تقریبا در همه جا،". در حالی که بسیاری برآورد به عنوان چگونه جمعیت ارشد بسیار ژاپن است که ارزش وجود دارد - تا 900 میلیارد $ در دلار آمریکا، اشاره یاماگوچی   - "این چیزی است که شما می توانید نادیده بگیرد.»

انواع شرکت ها با داشتن به تغییر چیزی است که آنها به منظور نگه دارید تا با یک چشم انداز مصرف کننده تغییر تولید کند. فروشگاه ها کم کردن سرعت پله برقی، و شما می توانید مواد غذایی بدون نیاز به اینترنت را سفارش   - حتی با استفاده از تلفن قدیمی از مد افتاده. بی باک ژاپنی پاناسونیک ایجاد J-مفهوم،   یک خط کامل از محصولات   - فقط برای سالمندان .

سخنگوی پاناسونیک میلیون یاماناکا می گوید این شرکت مصرف کنندگان بررسی در 50S و 60S خود را به بیش از 30000 نفر.

"آنها بسیار فهیم هستند،" او از نسل قدیمی تر از مصرف کنندگان گفت. "بنابراین ما ایشان را به عنوان افرادی که به شدت برای خرید انتخاب کنید همه چیز خوب است. بنابراین ما تصمیم به معرفی محصولات، هدفمند برای این افراد است."

این شرکت، او گفت، در نظر میگیرد که سالمندان ژاپنی، در حال حاضر توسط ریزه اندام و جو در زمان استانداردهای آمریکایی ، تمایل به تبدیل شدن حتی بیشتر از آن با سن. ارتفاع متوسط از یک زن ژاپنی، اشاره یاماناکا، 157 سانتی متر (5 فوت و 1 و نیم اینچ)، "با این حال، این شهروند ارشد، 50S و 60S است، ارتفاع متوسط 152 سانتی متر، (کمتر از پنج فوت) است، پنج سانتی متر کوتاه تر او گفت، ".

"بنابراین ما را به محصولات است که بیشتر مناسب برای آنها   - این ارتفاع است. به عنوان مثال یخچال و ماشین لباسشویی طراحی شده برای آنها را به راحتی همه چیز را از. "

از آنجا که از قد و قامت خود، محصولات آن ها را می توان برای یک جمعیت کوچک ژاپن ناخوشایند، نیاز به بالا رفتن و یا رسیدن به برای دسترسی به لباس مرطوب در یک ماشین لباسشویی به راحتی.

یاماناکا گفت: "در ژاپن، بسیاری از افراد کمر درد،".

در مناطق روستایی، بسیاری از ژاپنی در خانه ها را با دو داستان زندگی می کنند. و پله ها. "و این افراد خواهد پاک کردن خانه، پله خود، نگه داشتن جاروبرقی. و برای آنها، وزن به طور متوسط، چهار کیلو، بسیار سنگین تقریبا نه پوند بود. ". بنابراین پاناسونیک خلاء سبک تر ایجاد شده است.

اما شرکت فقط ایجاد تغییرات به محصولات نیست، آنها همچنین به تغییر روش آنها تبلیغ شما هستند. برای رسیدن به یک نوع جدید از ارشد ژاپنی است.

تغییرات اجتماعی تمایل به خزش رو به جلو به آرامی در سنت محدود ژاپن است. اما فاجعه سه گانه: زلزله، سونامی و بحران هسته ای در سال 2011، ایجاد یک تحول جسمی و روحی عظیم.

می گوید: آنتونی Cundy، مدیر عامل شرکت   Wunderman   ژاپن، یک شبکه تبلیغات، بازاریابی و مشاوره شرکت ها، "فقط گاهی اوقات چیزی اتفاق می افتد این است که بسیار چشمگیر است، که آن را به نیروهای چیز رو به جلو. به بزرگی نه زلزله که شیفت در تمام قاره ها سه متر به سمت چپ در یک ماده از ثانیه، که بسیار نمایشی."

علاوه بر درد و میراث کشور هنوز با خرید و فروش، فاجعه نیز باعث یک تغییر عمده در نگرش ها، یادداشت ها Cundy.

"این به ارمغان آورد، من فکر می کنم، یک روح مستقل تر در مردم ژاپن است، و روح پرسشگری است. و یک فکر چه چیزی من واقعا از زمان اختصاص داده شده من اینجا می خواهم. "

نسلی که در حال حاضر در دهه هفتاد آن در طول زمان مشکل به دنیا آمد   - پس از جنگ جهانی دوم است.

"شما شنیدن داستان از این افراد مورد زمانی که آنها کودکان خوردن خاک بود، زیرا آنها به حال هیچ چیز به عنوان آنها را بازسازی شد. پس در واقع، همه چیز را برای آنها، در مورد چگونه شما این کشور ساخته شده است تا بود. همه چیز در مورد خوب متحده ما بود، "Cundy گفت. اما که در حال تغییر.

در حال حاضر، Cundy گفت: برخی از تبلیغات با هدف بیشتر برای اقلام لیست سطل، و با استفاده از یک استراتژی بازاریابی کلاسیک به انجام این کار.

او گفت: "شما نمی خواهید به مردم یک آینه، شما می خواهید به آنها یک آهنربا را بدهیم." "و اگر شما یک 70 ساله هستید، و شما سلامت کامل کردم، و به شما مقداری پول در بانک داریم، آیا شما می خواهید به تماشای بسیاری از مردم قدیمی چسبیده مسائل به سقف دهان خود را؟ شماره شما می خواهید برای دیدن کسی که در یک هارلی دیویدسون، پاره کردن کوچه و خیابان، در طول روز، چرا که شما می تواند آن را قبل از انجام ندهید. "

اما سالمندان ژاپن در حال حاضر می توانید. و تبلیغ آن را می دانم. نگاهی به یک آگهی شعار یک محصول بی اختیاری برای سالمندان دارای یک اسکی باز پارالمپیک.

Cundy گفت: "آنها او می گفت گوش دادن، این نوع از پوشک است من برگزاری نه به عقب." "به جای گفتن متاسفم، شما پیر هستید و شما باید برای استفاده از این و شاید شما می توانید یک ترانه قدیمی در گوشه آواز خواندن و شاد در گوشه ای می شود آن گفت نه، شما یک زندگی به زندگی می کنند."اشتراک در لیست ایمیل ما
ثبت نام با نام و ایمیل خود را برای دریافت آخرین به روز رسانی، دسترسی منحصر به فرد تبلیغات، برنامه های فروش، فروش قبل از سفارش و بیشتر!
ارتباط با ما
تبدیل به فن ما، ما را و اشتراک در آخرین به روز رسانی و معاملات.
QR Code
کپی رایت © ویفانگ Itend بهداشتی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود همه حقوق محفوظ است.
XML